Aktualności

Naukowcy Centrum Nadań Kosmicznych PAN wzięli udział w finale akcji charytatywnej Choinka Dobrych Serc, który odbył się w Warszawie 17 grudnia 2018 roku.

Więcej …
Rekrutacja Drukuj Email

Proces rekrutacji

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i praktyk - te, które znajdują się na stronie są zawsze aktualne. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i umiejętnościom. Następnie wyślij do Kadr swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Do przesyłanych dokumentów koniecznie dołącz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Badań Kosmicznych PAN z siedzibą w Warszawie przy ul. Bartyckiej 18A, 00-716, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jeśli chcesz odbyć u nas praktykę wakacyjną / całoroczną lub staż to także napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapoznamy Cię z procedurą aplikacyjną oraz chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie


Kontakt:

Dział Kadr
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tel.: +48 22 4966 329       

Poprawiony: poniedziałek, 25 czerwca 2018 15:14
 
Start
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL