Aktualności

W dniach 13-14 grudnia 2017 br. Sieć Punktów Kontaktowych COSMOS2020 oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy wsparciu Komisji Europejskiej zorganizowały Międzynarodowy Dzień Informacyjny i spotkania brokerskie w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w Programie HORYZONT 2020.

Więcej …
EDEN PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 marca 2015 11:00

Testy i demonstracje CBRN determinowane potrzebami uczestników procesu zarządzania kryzysowego End-user driven DEmo for cbrNe "EDEN"

Projekt EDEN ma na celu poprawę przygotowania państw UE do reagowania na skażenia środkami chemicznymi, biologicznymi, radiologicznymi, nuklearnymi i wybuchowymi (CBRNE) poprzez wykorzystanie narzędzi i systemów wypracowanych w trakcie poprzednich projektów badawczo-rozwojowych, ich adaptację i integrację. W wyniku tego zostanie opracowany interoperacyjny system, gotowy do użytku w wielu państwach europejskich. Walidacja systemu zostanie przeprowadzona przez użytkowników końcowych podczas demonstracji na poligonach i w warunkach sztabowych.

 

Projekt jest realizowany w ramach 7. PR UE COOPERATION (SEC), na podstawie kontraktu zawartego z Komisją Europejską o nr 313077.
Projekt współfinansowany ze środków finansowych na naukę w latach 2014-2016  przyznanych na realizację projektu międzynarodowego współfinansowanego.

Informacje o projekcie są dostępne na stronie internetowej
http://www.eden-security-fp7.eu/

Poprawiony: piątek, 20 marca 2015 11:11
 
Start EDEN
Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL