Aktualności

22 grudnia 2016 r. w Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie miało miejsce coroczne spotkanie wigilijne z udziałem Dyrekcji, wszystkich pracowników Centrum oraz zaproszonych gości z Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN, Politechniki Warszawskiej, Wojskowego Biura Zarządzania Częstotliwościami, przedstawicieli Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego, firm Astri Polska, Hertz Systems i in. Pracownicy z Obserwatorium Astrogeodynamicznego w Borówcu oraz z Zakładu Fizyki Słońca we Wrocławiu uczestniczyli w spotkaniu za pomocą łącza internetowego.

Więcej …
Dzień Planetoid w CBK PAN Drukuj Email
środa, 05 kwietnia 2017 11:35

3 lipca br. Centrum Badań Kosmicznych PAN organizuje odczyty i warsztaty w związku z Międzynarodowym Dniem Planetoid. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do siedziby CBK PAN przy ulicy Bartyckiej 18A.

 

Opowiemy m.in czym planetoidy różnią się od planet, ile księżyców ma Ziemia, a także o kosmicznych katastrofach, o tym, dlaczego komety i planetoidy różnią się tak bardzo od siebie, ale czasami nie możemy ich odróżnić. 

Szczegóły wydarzenia i program na stronie: http://ssdp.cbk.waw.pl/popularnie/ssdp_asteroid_day.html

Grupy powyżej 6 osób proszone są o wypełnienie wniosku o udział w Dniu Planetoid wraz z formularzem zgłoszeniowym i przesłanie go na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Edycja: Joanna Pietrzak

Poprawiony: wtorek, 23 maja 2017 10:00
 
Start Aktualności Aktualności Dzień Planetoid w CBK PAN
Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL