Aktualności

31 marca br. kończy się możliwość rejestracji i składania projektów w Europejskim Konkursie Kosmicznym Odysseus II.  W związku z tym jeszcze raz zachęcamy wszystkich młodych miłośników astronomii i badań kosmicznych do wzięcia w nim udziału.

Odysseus II to międzynarodowy konkurs o tematyce związanej z badaniami kosmicznymi,  realizowany w ramach programu Horyzont 2020 przez konsorcjum 14 europejskich instytucji, w tym  Centrum Badań Kosmicznych PAN. Konkurs skierowany do uczniów i studentów w wieku od 7 do 22 lat został podzielony na trzy kategorie wiekowe: Skywalkers, Pioneers i Explorers (patrz opis poniżej).

Więcej …
CBK PAN laureatem programu Najwyższa Jakość „Quality International 2017” Drukuj Email
czwartek, 11 maja 2017 12:45

Centrum Badań Kosmicznych PAN zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2017. Wyróżnienie przyznano w kategorii QI SERVICES za produkt: zasilacze do zastosowań w aparaturze satelitarnej.

 

Kapituła Programu wysoko oceniła działania CBK PAN związane z zaangażowaniem wdrażania nowoczesnych technologii, doskonaleniem procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności.

Nagrody zostaną oficjalnie wręczone podczas Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności, które odbędzie się 17 listopada br. w Krynicy podczas specjalnej gali z udziałem ogólnopolskich mediów.

Organizatorem programu jest redakcja Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej.

Małgorzata Michalska

Edycja: Joanna Pietrzak

 

Certyfikat QI 2017 - CBK PAN.pdf

 
Start Aktualności Aktualności CBK PAN laureatem programu Najwyższa Jakość „Quality International 2017”
Naszą witrynę przegląda teraz 135 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL