Aktualności

Pod koniec kwietnia br. w siedzibie ESA/ESOC w Darmstadt zostały zakończone testy modelu inżynierskiego satelity OPS-SAT, budowanego przy udziale m.in. Centrum Badań Kosmicznych PAN.

Więcej …
Konferencja: Interdyscyplinarne nauczanie przedmiotów przyrodniczych i ścisłych Drukuj Email
piątek, 15 września 2017 14:55

Centrum Badań Kosmicznych PAN oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zapraszają nauczycieli na konferencję Interdyscyplinarne nauczanie przedmiotów przyrodniczych i ścisłych, która odbędzie się 7 października br. w MSCDN, Wydział w Siedlcach.

 

Celem konferencji będzie przedstawienie aktualnych trendów w nauczaniu, obejmujących  tematykę nauczania metodą projektową, aktywizację uczniów i wykorzystanie narzędzi ICT, metodykę wprowadzenia treści z pogranicza wielu przedmiotów na zajęciach lekcyjnych. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Od śrubki do satelity – dobre praktyki w nauczaniu fizyki w gimnazjach oraz fizyki z elementami astronomii w szkołach ponadgimnazjalnych”, program ERASMUS+ Edukacji Szkolna – Partnerstwa Strategiczne.

Rejestracja na konferencją trwa do 1 października br. wyłącznie poprzez formularz internetowy, dostępny na stronie: https://goo.gl/9puUZZ

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Program konferencji dostępny jest na stronie: http://sat.cbk.waw.pl/konferencje

Wszelkie pytania oprosimy kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aktualności dotyczące konferencji będą umieszczane na profilu: facebook.com/projektSAT

 

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

Zaproszenie na konferencję.pdf

Draft programu konferencji.pdf

 

Edycja: Joanna Pietrzak

Poprawiony: piątek, 15 września 2017 15:00
 
Start Aktualności Aktualności Konferencja: Interdyscyplinarne nauczanie przedmiotów przyrodniczych i ścisłych
Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL