Aktualności

Naukowcy Centrum Nadań Kosmicznych PAN wzięli udział w finale akcji charytatywnej Choinka Dobrych Serc, który odbył się w Warszawie 17 grudnia 2018 roku.

Więcej …
Tokarz – frezer Drukuj Email
czwartek, 26 lipca 2018 08:10

Centrum Badań Kosmicznych PAN jest interdyscyplinarnym instytutem naukowym utworzonym w 1976 r. z siedzibą w Warszawie. Aktualnie do jednego ze swoich działów poszukuje pracownika.

 

Tokarz – frezer

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

- wymagany staż minimum 3 lata

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- umiejętność obsługi tokarek i frezarek konwencjonalnych,

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (mile widziane ale nie wymagane)

- znajomość systemu HASS (mile widziane, ale niewymagane)

- wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu obróbka skrawaniem

- dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej

- dokładność, zaangażowanie

 

Obowiązki:

- wykonywanie części mechanicznych na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych

- samodzielne wykonywanie części na frezarkach CNC

- kontrola jakości na stanowisku pracy

- samodzielne rozwiązywanie problemów technologicznych.

 

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

- pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie zgodne z instytutowym taryfikatorem płac,

- proponowane wynagrodzenie w trakcie 3 miesięcznego okresu próbnego 3 000 zł. brutto miesięcznie

 

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin nadsyłania zgłoszeń 30.11.2018 r.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Badań Kosmicznych PAN z siedzibą w Warszawie 00-716 przy ul. Bartyckiej 18A, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Administratorem danych osobowych jest Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk z siedzibą przy ul. Bartyckiej 18A w Warszawie 00-716. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody. Informujemy o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji bądź maksymalnie przez okres dwóch lat. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, brak zgody na przetwarzanie oznaczać będzie rezygnację z udziału w tym procesie. Informujemy o prawie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie skargi do organu nadzorczego. Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk nie stosuje w procesach rekrutacji profilowania ani zautomatyzowanego systemu podejmowania decyzji.

Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2018 14:09
 
Start Praca Aktualne oferty Tokarz – frezer
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL