Aktualności

9 kwietnia 2018 dr Tomasz Mrozek, naukowiec Centrum Badań Kosmicznych PAN (Zakładu Fizyki Słońca we Wrocławiu) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (Instytut Astronomiczny) jako pierwszy na świecie dostrzegł na powierzchni Słońca obszar aktywności, którego pojawianie się oznacza początek nowego, 25. cyklu słonecznego.

Więcej …
Co oferujemy Drukuj Email

Co oferujemy?

Centrum Badań Kosmicznych to interdyscyplinarny instytut Polskiej Akademii Nauk, który od ponad 30 lat  ma ambicję ciągłego rozwijania branży kosmicznej w Polsce. Podstawą do tego stało się m.in. budowanie międzynarodowej współpracy ze światowymi liderami w tej dziedzinie.

Chcąc utrzymać światową pozycję  staramy się kierować następującymi zasadami:

Najcenniejszy zasób - ludzie

Mamy świadomość, że największą wartością CBK są jego pracownicy. Chcemy zatrudniać ambitnych i zdolnych ludzi. Aby sprostać ich wymaganiom oferujemy różne formy zatrudnienia. Proponujemy praktyki wakacyjne i całoroczne, staże oraz stypendia doktoranckie. Swoją postawą i zaangażowaniem młodzi pracownicy wpływają na kształtowanie polityki CBK.

Zaufanie i samodzielność

Już od samego początku zapewniamy  samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami.  Obdarzamy zaufaniem tych, którzy mają odwagę w podejmowaniu decyzji. Doceniamy zaangażowanie i chęć zdobywania  nowej  wiedzy.

Ciągły rozwój

Każdy z nas ma realny wpływ na to, w jaki sposób będzie poszerzać  swoją wiedzę i doskonalić  umiejętności – współpraca z przełożonym zawsze opiera się na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu.
Naszym pracownikom oferujemy liczne wyjazdy i szkolenia (dostosowane do potrzeb pracowników i rynku) w zagranicznych placówkach naukowo-badawczych. Dodatkowo można brać udział  w wewnętrznych seminariach oraz warsztatach prowadzonych przez świetnych specjalistów.  Posiadamy także dobrze wyposażoną bibliotekę oraz umożliwiamy uczestnictwo w kursach językowych.

Przyjazna atmosfera pracy i bezpieczeństwo

Poza ciekawą pracą w młodym, rozwijającym się zespole zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Instytut daje możliwość otrzymywania świadczeń socjalnych, premii, trzynastek. Pracujemy od poniedziałku do piątku, więc weekendy są zawsze wolne.

Jednocześnie rozumiemy, że samą pracą człowiek nie żyje:)  Naszym zdaniem dobra współpraca opiera się na zrozumieniu i przyjaźni. Od niedawna organizujemy konkurs na najsympatyczniejszego pracownika roku.

Po godzinach nie zapominamy o emocjach sportowych. Nasi pracownicy grają w siatkówkę i tenisa stołowego.
Pomyśl o swojej przyszłości – zrób z nami kosmiczną karierę!

Poprawiony: środa, 05 maja 2010 15:11
 
Start Praca Co oferujemy
Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL