Aktualności

9 kwietnia 2018 dr Tomasz Mrozek, naukowiec Centrum Badań Kosmicznych PAN (Zakładu Fizyki Słońca we Wrocławiu) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (Instytut Astronomiczny) jako pierwszy na świecie dostrzegł na powierzchni Słońca obszar aktywności, którego pojawianie się oznacza początek nowego, 25. cyklu słonecznego.

Więcej …
Targi Pracy

Naszą nieocenioną wartością są nasi pracownicy. Mamy świadomość, że wiarygodny employer branding kreują ludzie, którzy u nas pracują.

Jednocześnie cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi pracą w naszym Instytucie. Co roku bierzemy udział w różnego rodzaju targach pracy, zarówno tych ogólnych, jak i specjalistycznych.

Tego typu wydarzenia traktujemy jako okazję do przybliżenia profilu działalności Centrum, przedstawienia programów staży i praktyk, a także możliwości zatrudnienia. Wcześniej staramy się dobrze rozpoznać potrzeby zwiedzających , by przekazać im dokładnie takie informacje, jakich potrzebują.  Proces dzielenia się wiedzą i doświadczeniem usprawniamy dodatkowo organizacją specjalnych wykładów i warsztatów (case study).Targi Pracy i Praktyk Drukuj Email

Targi, które zorganizował Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się 24 kwietnia 2010 r.  w Instytucie Geofizyki. Wzięli w nich udział także studenci innych wydziałów nauk ścisłych jak Wydział Chemii, Matematyki i Biologii. W czasie targów pracownicy CBK PAN mieli możliwość spotkania  się ze studentami - tak młodszymi, tymi na II roku studiów, których obowiązują w tym roku praktyki zawodowe, jak i starszymi, bliskimi dyplomu, szukającymi w najbliższym czasie zatrudnienia.

Czytaj więcej: www.fuw.edu.pl

Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2010 14:19
 
Akademickie Targi Pracy Jobbing 2010 Drukuj Email

ATP, które odbyły się 1 marca 2010 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie są jednym z najistotniejszych przedsięwzięć na stołecznym rynku pracy umożliwiającym studentom i absolwentom bezpośredni kontakt z pracodawcami i bardziej świadomy start na rynku pracy. To także okazja do zaprezentowania  działalności firmy i wzmocnienia jej wizerunku jako organizacji i pracodawcy.

Centrum występowało zarówno w roli wystawcy, jak i wykładowcy poprzez poprowadzenie wykładu dla studentów pt. „Centrum Badań Kosmicznych PAN – z nami zrobisz kosmiczną karierę!”.
Czytaj więcej: www.jobbing.org.pl
Poprawiony: wtorek, 11 stycznia 2011 11:08
Więcej…
 
Drogowskazy Kariery 2010 Drukuj Email
Impreza miała miejsce w dn. 23.03.2010 r. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wydarzenie to jest organizowane w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego na rzecz rozwoju ścieżki kariery studentów połączonego z programem praktyk. Program stanowi pomoc dla studentów w kształtowaniu własnej kariery oraz propaguje w środowisku studenckim ideę pozostania i szukania pracy w Polsce.
Centrum w roli Patrona Merytorycznego poprowadziło wykład dla studentów pt. „Centrum Badań Kosmicznych PAN – z nami zrobisz kosmiczną karierę!” oraz warsztat pt. „Wybór najlepszych zdjęć satelitarnych oraz wyznaczenie parametrów przepuszczalności granicy w projekcie dotyczącym monitoringu granic lądowych UE.”
Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2010 14:20
 


Start Praca Targi Pracy
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL