Aktualności

17 lutego br. w Monitorze Polskim opublikowano uchwałę Rady Ministrów w sprawie przyjęcia Polskiej Strategii Kosmicznej. W dokumencie czytamy: „Polski sektor kosmiczny od kilku lat notuje bardzo dynamiczny wzrost. Jest to branża wysokiej technologii o charakterze niszowym, która może przyczynić się do osiągnięcia podstawowego celu Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju – stworzenia nowego modelu rozwoju polskiej gospodarki, opartego w większym stopniu na wiedzy, innowacjach i postępie technologicznym niż na niskich kosztach produkcji”. W wizji Polskiej Strategii Kosmicznej „Sektor kosmiczny jest ważnym elementem polskiej gospodarki opartej na wiedzy i innowacyjności, a jego powiązania z innymi obszarami gospodarki sprzyjają zwiększaniu ich konkurencyjności.”

Więcej …
Pokoje gościnne
Oferta

CBK oferuje 9 wygodnych pokoi z łazienkami, zapewniających gościom miły i udany wypoczynek. Dzięki dogodnej lokalizacji blisko Centrum jest także idealnym miejscem dla Gości przybywających do Warszawy w celach biznesowych.

Obiekt znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w dzielnicy Mokotów. Dobra lokalizacja sprawia, że samochodem można dojechać do Centrum w 10 minut.

Dla niezmotoryzowanych Gości istnieje możliwość dojazdu transportem miejskim. Budynek CBK PAN znajduje się jedynie 2 min. od przystanku Figowa. Autobusy 167 i 108 funkcjonują również w godzinach wieczornych.

Nasze pokoje

- jednoosobowe 100 zł + VAT
- dwuosobowe 120 zł + VAT
- trzyosobowe 150 zł + VAT

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w łazienkę z prysznicem.

Dodatkowo oferujemy Państwu do dyspozycji

• hotelową kuchnię
• czytelnię
• strzeżony parking
• możliwość wykupienia przepysznych domowych śniadań, lunchy i obiadów w firmowej stołówce

powiększLokalizacja

Pokoje gościnne znajdują się w budynku Centrum Badań Kosmicznych PAN.
Adres: ul. Bartycka 18a, 00-716 Warszawa

 

Sprawdź połączenie autobusowe ZTM

Rezerwacja

Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30

• telefonicznie: +48 22 4966 369
• faxowo: +48 22 840 31 31
• emailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Galeria

lazienka z prysznicem
Galeria
kuchnia
Galeria
pok dwuosobowy
Galeria
pok dwuosobowy2
Galeria
pok jednoosobowy
Galeria
Start Pokoje gościnne
Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL