Aktualności

Dla mediów: ESA opublikuje pierwsze zdjęcia wykonane przez Solar Orbiter

Więcej …
WYSTAWA INNOWACJI WIPRO 2010 Drukuj Email
Aktualności

W dniach 16-17 czerwca 2010 r. odbędzie się w Bydgoszczy Wystawa Innowacji WIPRO 2010. Organizuje ją w ramach działania 4.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.  W poprzedniej edycji Wystawa gościła ponad 100 wystawców (innowacyjne firmy, jednostki badawcze, centra doskonałości oraz instytucje okołobiznesowe). Tegoroczna edycja ma, w przeciwieństwie do poprzednich, charakter ogólnokrajowy. W tym roku Wystawcą będzie również Centrum Badań Kosmicznych PAN, które będzie reprezentowane przez trzy zespoły inżynieryjne w ramach projektów SPEKTROP i BRITE-PL oraz KRET i CHOMIK.

Celem spotkania jest zaprezentowanie rezultatów badań naukowych i osiągnięć inżynieryjnych, które mogą zostać skomercjalizowane oraz jednocześnie mają posłużyć, jako przykłady dobrych praktyk w zakresie współpracy nauki z gospodarką. Targi to przede wszystkim szansa na znalezienie nowych partnerów biznesowych oraz poszerzenie obszarów przedsięwzięć naukowych.

Wystawa i towarzyszące jej sympozja współfinansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Więcej można przeczytać na stronie: www.wipro2010.utp.edu.pl

Poprawiony: wtorek, 15 czerwca 2010 22:58
 
Start Archiwum
Naszą witrynę przegląda teraz 236 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL