Aktualności

W dniach 8-12 października br. zespół Centrum Informacji Kryzysowej (CIK) z Centrum Badań Kosmicznych PAN uczestniczył w ćwiczeniach służb ratowniczych i zarządzania kryzysowego „Skansen Sanok 2018”.

Więcej …
Konferencja - Start Galileo w Centrum Badań Kosmicznych PAN Drukuj Email
Aktualności
wtorek, 11 października 2011 12:25

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dwa pierwsze satelity systemu nawigacji satelitarnej Galileo zostaną wyniesione na orbitę dnia 20 października 2011 roku.

Galileo będzie europejskim system satelitarnym zaspokajającym potrzeby użytkowników cywilnych na całym świecie, w zakresie radionawigacji, pozycjonowania i synchronizacji. Współdziałając z GPS, Galileo zaoferuje nowe rozwiązania, zwiększając możliwości systemów nawigacji satelitarnej.

Pragnąc uczcić ten moment oraz podzielić radość w gronie przyjaciół i partnerów ze świata nauki i przemysłu, mamy zaszczyt zaprosić na konferencję "Start Galileo" w Centrum Badań Kosmicznych PAN, przy ul. Bartyckiej 18A w Warszawie, w dniu 20 października 2011, o godz. 9:00.

Konferencja jest organizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Centrum Badań Kosmicznych PAN przy udziale partnerów wspierających: Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i Astri Polska Sp.z.o.o. 

Agenda, Zaproszenie

 
Start Archiwum
Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL