Aktualności

Prof. Karl Maria Alois Rawer zmarł 17 kwietnia br., krótko przed swoimi  105 urodzinami. Był pionierem w badaniach atmosfery i jonosfery Ziemi, wizjonerem aktywności w jonosferze i badaniach kosmicznych w XX wieku.  Zbudował model propagacji fal radiowych w jonosferze, który zapoczątkował rozwój łączności krótkofalowej na długich dystansach.

Więcej …
Kogo szukamy Drukuj Email

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów, absolwentów oraz wysokiej klasy specjalistów. Oferujemy zatrudnienie dla tych, którzy są zainteresowani nie tylko karierą naukową i inżynieryjną, a także menedżerską.

Stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję tworzenia. Kierunek ukończonych studiów jest dla nas ważnym, ale nie jedynym kryterium wyboru. Zwracamy uwagę przede wszystkim na to, na ile jesteś osobą otwartą na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.  Dodatkowo cenimy Twoją aktywność akademicką, między innymi doświadczenie zdobyte podczas odbywania staży krajowych czy za granicą oraz aktywność w zdobywaniu stypendiów.

Nasz idealny kandydat na pracownika to nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie, ale także osoba odpowiedzialna i samodzielna. Nasi pracownicy posiadają zarówno umiejętności pracy zespołowej jak i analitycznego myślenia. To ludzie ambitni, którzy nie obawiają się podejmowania odważnych decyzji.

W czasie procesu rekrutacyjnego poza oceną wiedzy akademickiej i praktycznej kandydata, zwracamy szczególną uwagę na następujące cechy:

• dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• wysoką kulturę osobistą,
• pracowitość,
• kreatywne i innowacyjne myślenie,
• umiejętność twórczego rozwiązywania problemów,
• otwartość na zmiany i umiejętność szybkiego przystosowania się,
• orientacja na osiągnięcia i wyniki,
• umiejętność pracy w zespole,
• ambicja i chęć ciągłego rozwoju.


W naszym pionie inżynieryjnym zatrudniamy m.in. ludzi po takich specjalizacjach jak: elektronika, informatyka, mechatronika, optyka, geodezja i kartografia.

Szerokie perspektywy prowadzenia badań naukowych otwieramy dla fizyków,  geofizyków, astronomów, geodetów.

Sprawne funkcjonowanie instytutu zapewnia wykwalifikowana kadra administracyjna, którą stanowią osoby ze specjalizacją: zarządzanie, finanse i rachunkowość, stosunki międzynarodowe, pedagogika pracy, itd.

Ścieżki kariery

Kariera inżynieryjna
Kariera naukowa
Kariera menedżerska

Poprawiony: czwartek, 24 czerwca 2010 09:08
 
Start Praca Kogo szukamy
Naszą witrynę przegląda teraz 194 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL