Aktualności

9 kwietnia 2018 dr Tomasz Mrozek, naukowiec Centrum Badań Kosmicznych PAN (Zakładu Fizyki Słońca we Wrocławiu) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (Instytut Astronomiczny) jako pierwszy na świecie dostrzegł na powierzchni Słońca obszar aktywności, którego pojawianie się oznacza początek nowego, 25. cyklu słonecznego.

Więcej …
Kogo szukamy Drukuj Email

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów, absolwentów oraz wysokiej klasy specjalistów. Oferujemy zatrudnienie dla tych, którzy są zainteresowani nie tylko karierą naukową i inżynieryjną, a także menedżerską.

Stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję tworzenia. Kierunek ukończonych studiów jest dla nas ważnym, ale nie jedynym kryterium wyboru. Zwracamy uwagę przede wszystkim na to, na ile jesteś osobą otwartą na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.  Dodatkowo cenimy Twoją aktywność akademicką, między innymi doświadczenie zdobyte podczas odbywania staży krajowych czy za granicą oraz aktywność w zdobywaniu stypendiów.

Nasz idealny kandydat na pracownika to nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie, ale także osoba odpowiedzialna i samodzielna. Nasi pracownicy posiadają zarówno umiejętności pracy zespołowej jak i analitycznego myślenia. To ludzie ambitni, którzy nie obawiają się podejmowania odważnych decyzji.

W czasie procesu rekrutacyjnego poza oceną wiedzy akademickiej i praktycznej kandydata, zwracamy szczególną uwagę na następujące cechy:

• dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• wysoką kulturę osobistą,
• pracowitość,
• kreatywne i innowacyjne myślenie,
• umiejętność twórczego rozwiązywania problemów,
• otwartość na zmiany i umiejętność szybkiego przystosowania się,
• orientacja na osiągnięcia i wyniki,
• umiejętność pracy w zespole,
• ambicja i chęć ciągłego rozwoju.


W naszym pionie inżynieryjnym zatrudniamy m.in. ludzi po takich specjalizacjach jak: elektronika, informatyka, mechatronika, optyka, geodezja i kartografia.

Szerokie perspektywy prowadzenia badań naukowych otwieramy dla fizyków,  geofizyków, astronomów, geodetów.

Sprawne funkcjonowanie instytutu zapewnia wykwalifikowana kadra administracyjna, którą stanowią osoby ze specjalizacją: zarządzanie, finanse i rachunkowość, stosunki międzynarodowe, pedagogika pracy, itd.

Ścieżki kariery

Kariera inżynieryjna
Kariera naukowa
Kariera menedżerska

Poprawiony: czwartek, 24 czerwca 2010 09:08
 
Start Praca Kogo szukamy
Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL