Aktualności

Profesor Włodek Kofman został wyróżniony nagrodą im. André Lallemanda przyznawaną przez Francuską Akademię Nauk za osiągnięcia w dziedzinie badań kosmicznych.

Więcej …
CBK PAN laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 Drukuj Email
piątek, 16 września 2016 13:27

Centrum Badań Kosmicznych PAN wyróżniono Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2016 przyznawaną przez Centrum Inteligentnego Rozwoju za tworzenie technologii satelitarnych na światowym poziomie.

 

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju intensyfikuje promowanie najbardziej innowacyjnych projektów realizowanych w ramach programów unijnych i krajowych przez  polskie placówki naukowe, instytuty i firmy zajmujące się działalnością badawczo-rozwojową, a także prywatne i państwowe firmy, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania przykładają się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa i gospodarki.

 

Patronem medialnym konkursu jest redakcja Rzeczy o Innowacjach w Pulsie Biznesu.

Nagrody zostaną oficjalnie wręczone podczas Forum Inteligentnego Rozwoju (www.irforum.pl), które odbędzie się 21 października 2016 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa. Uroczystość wręczenia nagród będzie miała miejsce w czasie specjalnej gali z udziałem ogólnopolskich mediów.

List gratulacyjny PNIR - Centrum Badań Kosmicznych.pdf

 

Edycja: Joanna Pietrzak

Poprawiony: środa, 01 lutego 2017 10:28
 
Start Aktualności Archiwum
Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL