Aktualności

Z początkiem maja bieżącego roku Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk (CBK PAN) przystąpiło do projektu „openSPACE - repozytorium otwartych danych wysokiej wartości z obserwacji Ziemi i kosmosu” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, którego celem będzie uporządkowanie oraz digitalizacja zasobów danych naukowych zgromadzonych przez lata istnienia i funkcjonowania instytutu.

Więcej …
Co oferujemy Drukuj Email

Co oferujemy?

Centrum Badań Kosmicznych to interdyscyplinarny instytut Polskiej Akademii Nauk, który od ponad 30 lat  ma ambicję ciągłego rozwijania branży kosmicznej w Polsce. Podstawą do tego stało się m.in. budowanie międzynarodowej współpracy ze światowymi liderami w tej dziedzinie.

Chcąc utrzymać światową pozycję  staramy się kierować następującymi zasadami:

Najcenniejszy zasób - ludzie

Mamy świadomość, że największą wartością CBK są jego pracownicy. Chcemy zatrudniać ambitnych i zdolnych ludzi. Aby sprostać ich wymaganiom oferujemy różne formy zatrudnienia. Proponujemy praktyki wakacyjne i całoroczne, staże oraz stypendia doktoranckie. Swoją postawą i zaangażowaniem młodzi pracownicy wpływają na kształtowanie polityki CBK.

Zaufanie i samodzielność

Już od samego początku zapewniamy  samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami.  Obdarzamy zaufaniem tych, którzy mają odwagę w podejmowaniu decyzji. Doceniamy zaangażowanie i chęć zdobywania  nowej  wiedzy.

Ciągły rozwój

Każdy z nas ma realny wpływ na to, w jaki sposób będzie poszerzać  swoją wiedzę i doskonalić  umiejętności – współpraca z przełożonym zawsze opiera się na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu.
Naszym pracownikom oferujemy liczne wyjazdy i szkolenia (dostosowane do potrzeb pracowników i rynku) w zagranicznych placówkach naukowo-badawczych. Dodatkowo można brać udział  w wewnętrznych seminariach oraz warsztatach prowadzonych przez świetnych specjalistów.  Posiadamy także dobrze wyposażoną bibliotekę oraz umożliwiamy uczestnictwo w kursach językowych.

Przyjazna atmosfera pracy i bezpieczeństwo

Poza ciekawą pracą w młodym, rozwijającym się zespole zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Instytut daje możliwość otrzymywania świadczeń socjalnych, premii, trzynastek. Pracujemy od poniedziałku do piątku, więc weekendy są zawsze wolne.

Jednocześnie rozumiemy, że samą pracą człowiek nie żyje:)  Naszym zdaniem dobra współpraca opiera się na zrozumieniu i przyjaźni. Od niedawna organizujemy konkurs na najsympatyczniejszego pracownika roku.

Po godzinach nie zapominamy o emocjach sportowych. Nasi pracownicy grają w siatkówkę i tenisa stołowego.
Pomyśl o swojej przyszłości – zrób z nami kosmiczną karierę!

Poprawiony: środa, 05 maja 2010 15:11
 
Start Praca Co oferujemy
Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL