Aktualności

W dniach 13-14 grudnia 2017 br. Sieć Punktów Kontaktowych COSMOS2020 oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy wsparciu Komisji Europejskiej zorganizowały Międzynarodowy Dzień Informacyjny i spotkania brokerskie w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w Programie HORYZONT 2020.

Więcej …
Wizyty w CBK

Rozumiejąc wagę upowszechniania i popularyzacji wiedzy, Centrum Badań Kosmicznych podejmuje różne rodzaje aktywności edukacyjno-promocyjnych, dzięki którym odbiorcy bezpośrednio uzyskują interesujące ich informacje. W naszych działaniach szczególnie dążymy do pokazywania społeczeństwu znaczenia badań kosmicznych i ich rezultatów.

Centrum Badań Kosmicznych PAN jest otwarte na wizyty w naszym instytucie różnych grup (dzieci, młodzież, dorośli) zainteresowanych tematyką badań kosmicznych. W zależności od wieku i zainteresowań uczestników organizujemy dla nich wykłady, prezentacje, warsztaty z różnych dziedzin, a także pokaz laboratoriów, gdzie powstają i są testowane projektowane w naszym instytucie instrumenty satelitarne.

Wniosek o przyjęcie grupy w CBK PAN należy złożyć wyłącznie w formie pisemnej i przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. razem z wypełnionym formularzem do wniosku.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne ze zgodą na wizytę grupy w CBK PAN w proponowanym terminie. Organizator, w odpowiedzi na złożony wniosek, otrzyma pisemną odpowiedź zawierającą zgodę lub też odmowę przyjęcia grupy w Centrum Badań Kosmicznych.

Wniosek o wizytę w CBK PAN wraz z formularzem zgłoszeniowym

Osoby i grupy zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy na tematy kosmiczne i dotyczące technik satelitarnych zapraszamy również do uczestnictwa w corocznych Piknikach Naukowych oraz Festiwalach Nauki, podczas których naukowcy i inżynierowie z Centrum prezentują w sposób popularno-naukowy najnowsze osiągnięcia w prowadzonych przez nich projektach.

Start Promocja Nauki Wizyty w CBK
Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL