Aktualności

W styczniu br. w Centrum Badań Kosmicznych PAN rozpoczęła się realizacja projektu „Opracowanie i walidacja układu sterowania manipulatora satelitarnego”, związanego z tematyką orbitalnego serwisowania satelitów.

Więcej …
Targi Pracy

Naszą nieocenioną wartością są nasi pracownicy. Mamy świadomość, że wiarygodny employer branding kreują ludzie, którzy u nas pracują.

Jednocześnie cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi pracą w naszym Instytucie. Co roku bierzemy udział w różnego rodzaju targach pracy, zarówno tych ogólnych, jak i specjalistycznych.

Tego typu wydarzenia traktujemy jako okazję do przybliżenia profilu działalności Centrum, przedstawienia programów staży i praktyk, a także możliwości zatrudnienia. Wcześniej staramy się dobrze rozpoznać potrzeby zwiedzających , by przekazać im dokładnie takie informacje, jakich potrzebują.  Proces dzielenia się wiedzą i doświadczeniem usprawniamy dodatkowo organizacją specjalnych wykładów i warsztatów (case study).Targi Pracy i Praktyk Drukuj Email

Targi, które zorganizował Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się 24 kwietnia 2010 r.  w Instytucie Geofizyki. Wzięli w nich udział także studenci innych wydziałów nauk ścisłych jak Wydział Chemii, Matematyki i Biologii. W czasie targów pracownicy CBK PAN mieli możliwość spotkania  się ze studentami - tak młodszymi, tymi na II roku studiów, których obowiązują w tym roku praktyki zawodowe, jak i starszymi, bliskimi dyplomu, szukającymi w najbliższym czasie zatrudnienia.

Czytaj więcej: www.fuw.edu.pl

Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2010 14:19
 
Akademickie Targi Pracy Jobbing 2010 Drukuj Email

ATP, które odbyły się 1 marca 2010 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie są jednym z najistotniejszych przedsięwzięć na stołecznym rynku pracy umożliwiającym studentom i absolwentom bezpośredni kontakt z pracodawcami i bardziej świadomy start na rynku pracy. To także okazja do zaprezentowania  działalności firmy i wzmocnienia jej wizerunku jako organizacji i pracodawcy.

Centrum występowało zarówno w roli wystawcy, jak i wykładowcy poprzez poprowadzenie wykładu dla studentów pt. „Centrum Badań Kosmicznych PAN – z nami zrobisz kosmiczną karierę!”.
Czytaj więcej: www.jobbing.org.pl
Poprawiony: wtorek, 11 stycznia 2011 11:08
Więcej…
 
Drogowskazy Kariery 2010 Drukuj Email
Impreza miała miejsce w dn. 23.03.2010 r. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wydarzenie to jest organizowane w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego na rzecz rozwoju ścieżki kariery studentów połączonego z programem praktyk. Program stanowi pomoc dla studentów w kształtowaniu własnej kariery oraz propaguje w środowisku studenckim ideę pozostania i szukania pracy w Polsce.
Centrum w roli Patrona Merytorycznego poprowadziło wykład dla studentów pt. „Centrum Badań Kosmicznych PAN – z nami zrobisz kosmiczną karierę!” oraz warsztat pt. „Wybór najlepszych zdjęć satelitarnych oraz wyznaczenie parametrów przepuszczalności granicy w projekcie dotyczącym monitoringu granic lądowych UE.”
Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2010 14:20
 


Start Praca Targi Pracy
Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostepnym na licencji GNU GPL